Hakkımızda
 'Bereket' sözlük anlamı; olağandan çok olma durumu olarak ifade edilse de, 'bereket' aslında çok daha derin anlamlara sahiptir.
Bu toprakların bize kazandırdığı iyilik, paylaşım gibi olguların yanında verimlilik, sürdürülebilirlik gibi modern olguları da içinde barındırmaktadır.

Endüstriyel faaliyetlerde ise bütün üretim süreçleri için bolluk ve verimi anlatır. Beklenen hasattan veya üretim çıktısından fazla olan durumlar için
kullanılır. Günümüz dünyasında ise olağandan çok olma durumu, kendini üretim süreçleri yerine ne yazık ki tüketim alışkanlıklarına bırakmıştır.
Moda sektörü de bu tüketim alışkanlıklarından oluşan talebinin baş aktörlerinden birisidir.
Arz ve talebin birbirini dengelemesi gereken bir sektör olması gerekirken, tamamen tüketim odaklı bir sektör haline gelmiştir.
Bu tüketim talebine yetişme çabası da ekolojik faktörleri olumsuz etkileyen hızlı moda kavramını doğurmuştur.

Closus markası da bu kavram karşısında sürdürülebilir yavaş moda felsefesi ile 2020 yılında hayata gelmiştir.
Mümkün olan en doğal sürdürebilir hammaddeleri kullanarak, etik üretim koşullarında, zamansız ürünler tasarlamayı amaç edinmiştir.
Closus bilinçli tüketimin tarafındadır. Bunun da yüksek kalitede sürdürülebilirlik şartlarıyla üretilmiş, az ve öz sayıda kıyafet içeren gardroptan 
geçtiğine inanmaktadır. Bu yüzden gardrobun vazgeçilmez, zamansız ama sürdürülebilir ürünlerini sezon trendlerinden bağımsız olarak 
müşterilerine sunar. 
Tasarımdan üretime, finanstan lojistiğe bütün süreçler en sürdürülebilir en kaliteli ve tekrar kullanılabilir şekilde tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.