close
Filtrele
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin

Closus Organik Pamuklu Kadın T-shirt

Kadın giyimin vazgeçilmez parçalarından biri de kuşkusuz t-shirtlerdir. Genellikle jean pantolonlar ya da jean shortlar üzerinde tercih edilen t-shirtler yaka özellikleri, kesim detayları ve üretildiği kumaşlara göre farklılıklar göstermektedir. Tişörtün duruşu, kombinlendiği kıyafet gibi unsurlarla beraber içinde rahat hissedeceğiniz ve vücut ısınızı dengede tutan kumaşlarla tasarlanması bu vazgeçilmez kıyafet parçalarını daha konforlu kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Organik Pamuk Kumaş Nedir?

Organik pamuk, pamuk böcek ilaçları başta olmak üzere, herhangi bir kimyasal kullanılmadan üretilen, doğal ve sağlıklı pamuk türüdür. Daha az enerji harcanarak, daha az su tüketilerek yapılan bu kumaşlar hem çevre ve doğa dostu hem insan sağlığını destekleyici niteliktedir. Dolayısıyla organik pamuk kullanılarak üretilen kıyafetler de sağlıklı ve doğal kıyafetler olarak, konforlu kullanım imkânı sağlamaktadır. Organik kumaşlar diğer kumaşlara göre, terletmez, vücut ısısını korur, cilde nefes aldırırken astım ve kansere karşı koruyucudur. Sağlığı korumaya yönelik olan bu kumaşlarla kendi alnında organik tekstil olarak farklı bir üretim ağı oluşturmaktadır.

Closus'un Organik Pamukla Ürettiği Tişört Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

 • Closus'ta tercih edeceğiniz kadın tişört modelleri, öncelikle organik pamuk kullanılarak üretilen, rahat, cildinize nefes aldıran ve farklı yaka ve kol uzunlukları gibi, ortalama ya da uzun bir boyla rahat kesime sahip tişörtlerdir. Kesim olarak en çok tercih edilen kadın regular tişört modeli, rahat kullanım olanağı sağladığından sıklıkla tercih edilen modellerindendir. Closus'un rahat kesime sahip organic kadın tişört modelleri, regular kesimi ile dikkat çekerken organik pamuktan üretiliyor olması ile memnuniyetle kullanım imkânı sağlıyor.
 • Closus'ta tercih edebileceğiniz u yaka organik pamuklu kadın t-shirt modeli, %95 organik pamuk ve %5 elestan kumaş rahatlığı ile üretilmiş tişörtlerdir. Bu modelde, yaka zarafeti kadar uzun kısa kollu tişört tasarımı da dikkat çekici bir ayrıntı olarak sizleri karşılıyor. Kadın siyah organik pamuklu tişört olarak tercih edebileceğiniz bu modelle birlikte slim fit kadın tişört modeli de yumuşak dokusu ve rahatlığı ile dikkat çekerken cilde nefes aldıran yapısı sayesinde konforlu bir kullanım alanı sağlamaktadır.
 • Siyah tişörtler kadar kadınlar arasında çok tercih edilen diğer bir renk ise sade ve dikkat çekiciliği ile beyaz renk tişörtlerdir. Closus'da tercih edebileceğiniz, kadın beyaz organik pamuklu tişört, %100 organik pamuktan üretilmiş bir tişörttür. Uzun regular kadın tişört seçenekleri gibi dikkat çeken diğer bir model ise boyfriend tişört modelleridir. %100 organik pamuktan üretilen bu model, kullanılan kumaş özelliği sayesinde cildinize nefes aldıran bir yapıya sahiptir. Üzerinizde sanki bir kalıp büyükmüş gibi duran ve oversize kalıp olan boyfriend tişört modelleri, hem pantolonlarla hem tayt ve şortlarla kolay kombinlenen oldukça rahat tişört modelleridir. 
 • Sağlığınızı korurken tarzınızı yansıtabileceğiniz, kullanım sırasında terletmeyerek vücut ısınızı dengede tutan ve rahat hareket imkânı sunan kumaşlarla üretilen Closus’un organik pamukla üretilmiş kadın tişörtleri için geç kalmadan tarzınıza hitap eden modelleri edinmelisiniz. Tarzınızı yansıtırken sağlığınızı önemseyen boxy fit tişört ya da base tişört seçenekleri, Closus’ta sizleri bekliyor.

Tişört Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tişörtler spor ve rahat giyimin en özel ve en önemli parçalarındandır. Özellikle bahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen kıyafetlerdir. Ancak terrcih ettiğiniz tişörtlerde kimi özelliklerin belirleyici olması, kıyafet tarzınızı ve kombinlerinizi doğru oluşturmanızın en ideal yoludur. Peki, tişört seçerken dikkat etmeniz gereken unsurlar nelerdir?

 • Tişört seçiminde bulunurken ilk olarak bedeninize uygun tişörtler seçmelisiniz. Örneğin fazla kilolarından şikâyetçi olan kadınların çok dar tişörtlerden uzak durması gerekir. Kilo oranı fazla olan kadınlar kadar zayıflıklarından şikâyetçi olan kadınlar da vardır. Eğer biraz daha toplu görünmek isteyen bir yapıya sahipseniz yuvarlak yaka tişörtler ideal bir tercih olacaktır.
 • Zarif bir boyun ve narin bir gerdana sahipseniz tişört yakanızı doğru seçerek, bu zarif uzvunuza dikkatleri toplayabilirsiniz. V yaka ya da u yaka tişörtler zarif bir boynun ve narin bir gerdanın en ideal tamamlayıcı yakalarıdır. 
 • Tişört seçiminde yaka detayı kadar önemli olan bir diğer ayrıntı ise tişört boyudur. Çok kısa tişörtler, kullanım sırasında çok da konforlu olmayacaktır. Kalçanın çok üstünde olmayan, kalça boyunu da çok fazla geçmeyen uzun kadın tişört modeli tam kararında bir tercih olacaktır.
 • Tüm bu unsurlar ideal görünümde ve üzerinize yakışan modeli bulmanızda faydalı olacak unsurlardır. Ancak bu unsurların yanında tişörtlerde aramanız gereken en önemli özellik, tişört üretiminde kullanılan kumaşın kalitesi ve türüdür. Seçtiğiniz kumaşın sağlığınızı tehdit etmeyen, kullanım sırasında cildinize nefes aldıran türe sahip olması gerekir.
 • İyi ve sağlıklı bir kumaş tercih etmek istiyorsanız mutlaka pamuklu ya da pamuk elestan kumaş karışımı tercih etmelisiniz. Pamuk kumaşların her mevsim kullanılabilir oluşu sıklıkla tercih edilebilir olmasını sağlamaktadır.
 • Kışın üşümeyi engelleyen yazın ise terleme yapmayan pamuk kumaşlarda organik pamuk kullanımı ise kullanım sırasındaki bu konforu iki kat fazla arttırırken sağlık açısından da oldukça önemli bir ayrıntıya dönüşüyor. Son dönemlerde artan kanser vakalarının, alerjik rahatsızlıkların ve astım hastalıklarının önüne geçebilecek olan kumaş türü olan organik pamuk kumaş, son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir kumaş türüdür.
 • Tüm bu aradığınız özellikleri bir arada bulabileceğiniz, sağlığınızı korumaya yönelik organik üretim yapan Closus, kadın tişört modelleri ile hem sağlığınızı hem tarzınızı korumak konusunda oldukça iddialı. Closus kadın ve erkek tişörtleri ile siz de sağlıklı ve konforlu kıyafetlere kavuşmanın güvenini ve rahatlığını yaşayacaksınız.

Organik Pamuk Terletir mi?

Pamuk kumaşın her mevsim kullanılabilir oluşu ile tekstil sektöründe geniş bir kullanım alnına sahip olduğunu biliyoruz. Organik tekstille üretilen kumaşın, sağlıklı ve konforlu kullanımını da bu özellikle birleştirdiğimizde oldukça konforlu bir kullanım imkânı sağladı aşikârdır. Organik pamuk kumaşlar, hafif ve gevşek dokunmuş kumaşlardır. Dolayısıyla organik pamuktan üretilen tişörtler de nemi iyi emerek ısıyı dışarı taşır ve vücudun terlemesinin önüne geçmiş olur. Organik pamukla üretilen kumaşlar ve organik pamuk kumaşlarla üretilen kıyafetler, terleme yapmayan, konforlu bir kullanım sağlayan ve cildinize nefes aldıran bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple organik pamuk kumaşla üretilen kıyafetleri tercih etmek, sağlığını düşünen herkesin ilk tercihi olmalıdır.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.