close
Filtrele
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin

Closus Organik Erkek Giyim

Giyim sektöründe son dönemlerde doğa ve çevre dostu üretim sağlayan üreticiler, hayatımızın önemli birer parçası olan kıyafetlerde, organik pamuk kullanılarak üretilen organik pamuk kumaş tercih etmektedirler. Daha az enerji, daha az su miktarı ile daha doğal ürünler ortaya çıkaran üreticiler, doğayı ve çevreyi korurken, insan sağlığını da önemsemektedir. Bu üreticiler, ekolojik dengeye zarar vermeden üretim yaparak, sürdürülebilir tekstil yöntemi ile sosyo-ekonomik bir kalkınma gerçekleştirilmektedir.

Closus Organik Erkek Tişört Koleksiyonu

Closus'ta tercih edebileceğiniz organik erkek giysileri, organik pamuk ve tamamen doğal malzemelerle üretilen ürünlerdir. Closus organik pamuk erkek kıyafetleri ile doğayı koruyan ve sağlığınıza dost bir üretim sunmaktadır.

Organik erkek giyim tercihiniz ise Closus'un rahat ve kullanışlı olan erkek giysilerini tercih edebilirsiniz. Çevre dostu ürünleri, sağlığınızı korurken konforunuzu da ön planda tutuyor. Bu modeller arasında rahatlıkla tercih edebileceğiniz yuvarlak yaka slim fit organik tişört, regular fit organik erkek kıyafet, siyah ve beyaz renk seçimiyle oversize tişört modellerde tercih edebileceğiniz, rahat kesimli bir model olan relax tişörtler gibi pek çok modeli tercih edebilirsiniz. Yuvarlak yaka tişört, organik pamuklu erkek giysileri içerisinde oldukça fazla tercih edilen bir modeldir.

Bu ürünlerin, kesim detayları ile kullanım sırasında sağladığı rahatlık kadar, üretiminde %100 organik pamuk kullanımı sayesinde de terleme yapmaz. Bu sayede, bahar ve yaz aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca kesim detayları sayesinde konforlu bir kullanım imkânı bulacağınız bu ürünlerde siyah ya da beyaz rengi tercih edebilirsiniz. Yuvarlak yaka ve sakin bir duruş sergileyen bu organik pamuk erkek tişörtleri, hemen her bedene uygun ölçülerde, doğal malzemeler ve doğal yöntemlerle üretilirken, enerji ve su kaynaklarından da tasarruf sağlayarak, hem gelecek nesilleri hem çevreyi güvence altına almaktadır.

Sizler de gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak istiyorsanız kadın ya da erkek organik giyim tasarımlarını tercih edebilir, sektör içerisinde alanında uzman isim olan Closus'u ziyaret edebilirsiniz.

Sürdürülebilirlik Ne Anlama Gelmektedir?

Oldukça geniş bir kavram olan sürdürülebilirlik, genel olarak, bugünün üretimini gerçekleştirirken, gelecek nesillere ait olan kaynakların tüketilmemesi, ileriki dönemde de bu dönemde gerçekleştirilen üretimin gerçekleştirilebilmesi anlamına gelmektedir.

Sürdürülebilirlik Neleri Kapsar?

Şu anki ihtiyaçları, gelecek nesillerin kaynaklarını tehlikeye atmadan üretmeye sürdürülebilir üretim denmektedir. Peki, hem toplumsal hem ekonomik olarak bu denli mühim olan sürdürülebilirliğin kapsam alanı nedir, sürdürülebilirlik neleri kapsar? Sürdürülebilirlik, doğal kaynakları, sosyal ve toplumsal olan ekonomik tüm kaynakları kapsamaktadır.  Örneğin, atık yönetimi, enerji ve su tasarrufu, yeşil yatırımlar, cinsiyet eşitliği, girişimcilik projeleri gibi pek çok alanı kapsamaktadır. Pek çok alanda yürütülen sürdürülebilirlik, tekstil alanında da tercih edilen bir yöntemdir.

Sürdürülebilir Tekstil Ne Demektir?

Sürdürülebilir kavramının boyutu her ne kadar açık uçlu olsa da sürdürülebilir tekstil, daha net ifade edilir bir tanımla eşleşebilir. Sürdürülebilir tekstil, üretim sırasında çevreye verilen zararı ve kaynak harcamalarını en aza indirgeyerek, ileriki zamanlarda da şu anda yapılan üretimi gerçekleştirebilmek, şu anki üretimi yıllar sonra da sağlayabilmek adına yürütülen çalışma olarak tanımlanabilir. Bu endüstri modelinde, üreticiler, atık yöntemini kullanarak, toprağa, havaya ve suya en az zararı vererek üretim yapmayı hedeflerler.

Sürdürülebilir tekstil, organik tarımla üretilen, daha sonra organik olarak işlenen doğal ürünleri piyasaya sunan, sosyo-ekolojik dengeyi önemseyen bir tekstildir. Bu tekstilde organik kumaşlar ile organik olarak üretilen ve hayatımızın her alanında kullandığımız ürünler, daha sağlıklı ve güvenli hale gelmekte, doğayı ve dengeyi koruyarak kullanabileceğimiz bir hale dönüştürmektedir.

İşte tam bu aşamada, ürettiği doğal, %100 organik pamuk kullanarak tasarladığı, kadın ve organik erkek kıyafetleri ile Closus hayatımızda devreye girmektedir. Yüzde yüz pamuk erkek kıyafetleri doğallığı ve konforlu kullanımının yanında sağlığınıza dost, çevreye dost ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.