close
Filtrele
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{translate.brands}}
{{translate.models}}
{{translate.daha_fazla_yukle}}
{{translate.suppliers}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
Filtrele
Sıralama seçin

Closus Organik Pamuklu Erkek Tişört

İnsan sağlığı tehlikeye girdikçe ve bazı hastalıkların yayılım oranı arttıkça, yaşamın pek çok alnında olduğu gibi insana dair olan hemen her şeyde organik olana yönelme eğilimi gerçekleşmiştir. Gıda, teknolojik ürünler, araçlar gibi tekstil alanında da doğal ve organik olana yönelme, organik üretime geçilmeye başlanmıştır. Bu yönelim, insan sağlığına ve varlığına verilen önemi ilke edinerek, daha sağlıklı ve kaliteli ürünlerin ortaya çıkmasını da beraberinde getirmiştir. Organik tarım sonucu üretilen kumaşlarla elde edilen ürünler, artık sadece bebekler için değil kadın erkek tüm kullanıcılar için piyasaya sunulmaktadır. Organik tekstil imkânları ile üretilen bu ürünler sağlığı korumaya yönelik tasarımlar olarak var olmaktadır.

Organik Tekstil Nedir?

Organik tekstil aşamasında kullanılan, pamuk, keten, yün gibi malzemelerin organik olarak üretilmesi ve organik sertifikalara sahip olarak üretim gerçekleştirilen tekstile, organik tekstil adı verilmektedir. Organik tarım ile yetiştirilen tüm bu ürünlerin, boyama, işlenme, kesim dikim, paketleme gibi tüm aşamalarının her birinin, ayrı ayrı sertifikalandırılması gerekmektedir. Organik tekstil, çevreyi ve ekolojik dengeyi koruyarak, doğaya ve doğal kaynaklara zarar vermeden gerçekleştirilen bir üretim aşamasıdır. Bu sebeple, organik tarımın ve organik tekstilin sürdürülebilir olması hem sağlığımız hem doğanın korunması adına elzem özellik taşımaktadır.

Organik Pamuk Tişört Nereden Alınır?

  • Organik pamuk tişörtler, konforlu kullanımı, cilde nefes aldıran yapısı ile en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Closus gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz, hatta sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, rahatlığı ile erkek giyimin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan organik erkek tişört seçeneklerini sizlerin beğenilerine sunmaktadır. Closus, üretim sırasında kullanılan hammaddelerin ve yöntemlerin doğal ve kaliteli tercihi ile sunulan organik giysi seçeneklerini sizlerle buluşturuyor. Bu ürünler, kadın tişörtlerde olduğu gibi organik pamuk erkek tişört modellerinde de tercih edilerek, sizlerin, kıyafet seçimlerinizde sağlıklı bir tercih oluşturmanızı sağlıyor.
  • Genellikle yuvarlak yaka tişörtler tercih eden erkekler için erkek yuvarlak yaka tişört modelleri gibi organik pamuklu erkek tişört seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri de erkek slim fit t-shirt modelleridir. Closus’un diğer modellerinde olduğu gibi bu modelinde de small bedenden XXL bendene kadar aradığınız her ölçüde tişörtler bulabilir, siyah ya da beyaz renkleri tercih edebilirsiniz.
  • Kalça üzerinde boy ölçüsü, rahat kesimi ve %100 organik erkek tişört olarak satışa sunulan regular fit erkek tişört modelleri de sık tercih edilen modellerden biridir. Bu model tişörtler, jean pantolonlar üzerinde spor bir ayakkabı ile kombinlenebilecek, tarz kıyafet parçaları olarak tercih edilebilir. Renk seçeneği sınırlı tutuluyor olsa da erkek beyaz organik pamuklu tişört ve erkek siyah organik pamuklu tişört seçenekleri, tüm modellerinde olduğu gibi, kumaşın doğallığı, kullanım sırasındaki konforu ile oldukça ilgi gören ürünlerdir.
  • Closus'un sade ve kullanımı rahat tişört modelleri arasından tercih edebileceğiniz diğer bir model olan relax fit tişört modellerini, hem kumaş pantolonlar üzerde hem keten hem de jean pantolonlar üzerinde tercih edebilirsiniz. %100 organik kumaş kullanılarak üretilen bu ürünler sayesinde kullanım esnasında cildiniz nefes alırken siz de anın tadını sağlıklı bir şekilde çıkarabilirsiniz.
  • Closus'ta, rahatlığı ile hem kadınların hem erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alan oversize tişörtleri arasından tercih edeceğiniz, siyah erkek oversize tişört gibi sadeliği ile dikkat çeken beyaz oversize t-shirt modelini de tercih edebilirsiniz.
  • Kumaşın hafifliği, terletmeyen yapısı, tamamen doğal malzemelerden üretilen doğa ve çevre dostu hammaddesi ile Closus'ta tercih edebileceğiniz organik erkek tişört seçenekleri, siyah ve beyaz olarak renk skalası iki rengi içermektedir. Fiyat olarak da oldukça uygun olan bu ürünler sağlıklı bir kullanım için ideal ürünlerdendir. Siz de bir an evvel harekete geçin ve çevreye dost, doğaya ve insana dost olarak üretilen bu ürünleri tercih ederek, dünyayı bir kez daha güzelleştirin.

Neden Organik Giyisi Tercih Etmeliyiz?

  • Organik giysileri tercih ediyor olmamızın sebeplerimizden biri sağlığımızı korumak olsa da bununla beraber asıl önemli olan, doğayı ve dünyayı koruyarak geleceği güvence altına almaktır. Organik tarım çevreye zarar vermeyen ve doğayı koruyan bir tarımdır. Kimyasal ilaçlardan uzak bir tarım ve tekstil alanı olan organik tarım ve organik tekstil, sadece doğa temelli bir koruma gerçekleştirmez aynı zamanda bu alanda çalışan insanların sağlığını korumak adına da önemli bir girişimdir. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretim yapılan bu alanda çalışan insanların sağlığı da bu yöntemle yapılan tarım ve tekstil alanında, güvence altına alınmış olur.
  • Organik kıyafetler, diğer tekstil ürünlerine oranla çok daha geç yıpranır. Dolayısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Birkaç kez yıkamadan sonra yıpranan ürünlere oranla, organik tekstil ürünleri çok daha uzun bir süre yeni duruşunu korur.  Bu ürünlerin yıpranma süresi normal tekstile oranla 100 kat daha geçtir. Dolayısıyla her ne kadar maliyeti yüksek gibi görünse de uzun yıllar yıpranmadan rahatlıkla kullanılacağından gayet ekonomik ürünlerdir. Bütün bunların yanında organik tarımda çocuk işçilerin çalışmasına izin verilmez. Dolayısıyla alınan her organik ürün bir çocuğun koruma altına alınmasına destek olur.
  • Organik yöntemle üretilen organik giysilerin alerji, astım ve kansere karşı koruyucu etkisi de neden organik giyisi tercih etmeniz gerektiğini açıklıyor. Sağlığınızı ön planda tutarak, toplumsal duyarlılıkla sahip olduğumuz ekolojik dengeyi korumak adına, sizler de organik ürünleri tercih etmelisiniz.
  • Üretiminde pamuk kumaş tercih edilen ve organik tekstil alanında önemli bir isim olan Closus, tasarımlarında bildiğiniz pamuk yerine ekolojik pamuk kullanarak, sağlığınızı ve ekolojik dengeyi önemseyen ürünler üretmektedir. Closus ekolojik kumaşla tasarladığı kıyafetlerde hem sağlığınıza hem tarzınıza hitap eden ürünler sunmaktadır.

Ekolojik Kumaş Nedir?

Ekolojik kumaşlar, ekolojik dengeyi sarsmadan, insan ve çevre sağlığını korumayı ilke edinerek üretilen, güvenle kullanılabilen ve geri dönüşüme sunulabilen ürünlerdir. Bu kumaşlar içerisinde tekstilde önemli bir yere sahip olan hammadde ise pamuktur. Ekolojik pamuk, organik tekstilde önemli bir yere sahip olan, %100 doğal tarımla üretilen ürünlerdir. Ekolojik kumaşlarla tasarlanan ürünler için Closus’un tişört seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.